news

POWDER finder – Vyhlásenie výsledkov 2014

By on March 9, 2014
1-titulka-vitazi1

Po dlhom rozhodovaní, sme sa zhodli a máme víťazov jednotlivých kategórií tretieho ročníka úspešnej súťaže PowderFinder.

S počtom najviac likov (tlačidlo srdca) po kontrole správnosti s google analytics, sa najlepšie umiestnil v kategórii „Hlas ľudu“  Život chudobného študenta. Študentovi putujú vecné ceny od Freeskier.sk.

600€ voucher od PeakPerformance získava za bezkonkurenčne najlepšiu jazdu s množstvom technických prvkov a excelentnú lyžiarsku techniku, video Mareka Dideka  – The one who seeks finds, v kategórií BEST RIDER.

Vecné ceny od NANUKu, si za množstvo strhujúcich záberov, kvalitu spracovania editu a jedinečnú myšlienku, vyslúžil Martin Babčan za celkové dielo POWDEFINDERATOR PART 1 a PART 2. v kategórii BEST PRODUCTION.

Rozhodovanie bolo ťažké, poslali ste nám množstvo kvalitných videí. Na základe kritérií súťaže, sa BEST POWDER FINDEROM tretieho ročníka súťaže stáva video Ondrej Pekarek Half season 13-14. Ondrejovi patrí zájazd do Francúzskeho strediska Les Menuires, s týždenným skipasom a ubytovaním pre dve osoby.

Víťazov budeme kontaktovať a tešíme sa aj na osobné stretnutie počas 11. ročníka UPside 2014, legendárnej rozlúčky s freeride sezónoupod Chopkom v termínoch 11.-13.4.2014. Priamo na mieste budeme víťazom odovzdávať ručne vyrábané ocnenia POWDER FINDER a premietneme všetky víťazné snímky.

Víťazom gratulujeme a tešíme sa na ďalší ročník súťaže. Hľadajte prašan naďalej a už teraz si pripravujte nové zábery pre budúci rok. Videá, ktoré boli zaslané po termíme (3.3.2014) neboli do súťaže zaradené.

Víťaz v kategórií HLAS ĽUDU - Život chudobného študenta

Víťaz v kategórií BEST RIDER - The one who seeks finds

Víťaz v kategórií BEST PRODUCTION - POWDEFINDERATOR PART 1 a PART 2

Víťaz v kategórií BEST POWDER FINDER - Ondrej Pekarek Half season 13-14

horsky klub

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA Image

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*