news

Majstrovstvá Slovenska Freestyle freeski – Slovak Championship

By on March 11, 2015
majstrovstva_slovenska_slopestyle_jasna_plagat_tit

V nedeľu 15.3. 2015 ožije Slovenský slopestyle. V Burton parku Jasná sa pripravuje  spontánna akcia, ktorá nadobudúda čoraz ostrejšie kontúry. Od rána na Vás bude čakať kvalitne vyshapovaný park, cca o 9.00 prebehne registrácia jazdcov v dolnej časti parku oproti buffetom na Otupnom, štartovné je zdarma. Ak nemáte skipass, nahláste to pri registrácií, následne Vám bude vystavený celoňový lístok za poplatok 15€. 

V doobedných hodinách medzi 9.00 do cca 11.30 sa bude možné tréningovo rozjazdiť. Potom sa pôjde pretek v dvoch kolách. Vo finále sa pobije o prize money 6 najlepších. Jazdiť sa bude v spodnej časti parku na dvoch skokoch (za sebou 7,5m a 10m table) a jednej prípadne dvoch rail platfomách. O titul majstra Slovenska sa môže uchádzať len registrovaný člen Asociácie, no ak nieste, nevadí preteku sa môžete zúčastniť aj tak.

Celá akcia bude v duchu súťaže, no ďalší rozmer organizátor zabezpečil grilom a uhlím. Takže nezabudnite si doniesť mäsko alebo baklažán.

majstrovstva_slovenska_slopestyle_jasna_plagat

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA Image

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*