news

FOREST SKIS 2016 novinky + predobjednávky

By on June 14, 2015
10914955_1544966315757188_5962452300206383405_o

Máme za sebou sezónu síce so slabším začiatkom, ale s o to lepším koncom. Vo Vysokých Tatrách boli dlho plné žľaby snehu a pre tých ctižiadostivejších z nás, tam boli perfektné lajny a dole si môžete pozrieť aj pár fotiek z jarného Hintertuxu, kde to vyzeralo 16. a 17. mája ako v januári.Tím Forest-u zvládol ďalšiu sezónu, počas ktorej ste mohli sledovať náš progres a našu prácu a testovať lyže, ktoré sa každým produktom a modelom posúvajú veľkými krokmi dopredu. Tento rok ste nás mohli vidieť celý týždeň vo Vrátnej , počas Jasná Adrenalín preteku a ako už tradične na záverečnej párty sezóny na Up-side.

IMG_0495

High Light-om tejto sezóny bola pre nás testovačka v Hochfugene, kde sa nám potvrdilo na reakciach ľudí, či to už boli Freerideri alebo lyžiarski inštruktori, že patríme technicky, technologicky, výkonovo aj kvalitatívne ku svetovej špičke. Hochfugen je freeride Raj a mali sme to šťastie, že nám nakydalo pred testovačkou a počas testovačky cca 1m snehu. Lietanie prašanom a perfektné jazdenie ocenili nie len testeri ale aj my. Následne boli lyže nechané na Hintertuxe na voľné testovanie.

IMG_8320

V súčasnosti si môžete objednávať lyže cez náš Objednávkový formulár, kde si môžete nastaviť lyžu presne pre vás. Ak si objednáte Vaše Foresty na budúcu sezónu už v prvom kole objednávok, tak máte možnosť lyže vyladiť pre seba. To je do 31.7.2015.

Ak máte teda záujem o vyššiu alebo nižšiu tvrdosť, signifikáciu lyže, doplnení vlastných dizajnov ako sú mená alebo rôzne logá, rôzne dyhy alebo prevedenie Ultra-Light a ďalšie iné. Pri verzii Ultra-Light sú približne úspory 200g na lyžu a to sú už veľmi zaujímavé hmotnosti. Veľkou chuťovkou je napríklad RETRO-WOOD  Dizajn.

Pre viac informácií a ak máte záujem o niečo konkrétne nás môžete kontaktovať.
Kúpa lyží rozdelená na dve čiastky je samozrejmosťou a ľudia na ňu dobre reagujú.
V druhom kole objednávok po 31.7.2015 bude možné vybrať len varianty, ktoré ponúka formulár.

10914955_1544966315757188_5962452300206383405_o

Jednou z výziev je napríklad spraviť lyže Full-Camber, pretože sa nás na to túto sezónu už viac ľudí pýtalo.
Nižšie môžete vidieť náhľad. Jedná sa o klasický priebeh lyže, kde má špička úplne vpredu mierny early-rise a klasickú twin-tip pätku bez rockeru. Lyže určené na tvrdú razantnú rýchlu jazdu pre najnáročnejších. Aj keď je to niečo extra, túto lyžu budeme ponúkať za nezmenenú cenu. Takže ak máte záujem o takúto lyžu tak píšte, volajte, čím skôr tým lepšie.

Druhou chuťovkou, ktorú chystáme na budúcu sezónu, bude náš Veľký model. Lyža pre vysokých a výkonných jazdcov, ktorých súčasný trh nevie uspokojiť.

Forest ORKAN-Pro.  Už klasicky sa môžete tešiť na tri varianty piet.

Twin-Tip: 198 cm
Alpine: 195 cm
SwallowTail: 194 cm
A rozmery budú tiež zaujímavé:
Tip: 145 mm
Waist: 120 mm
Tail: 136 mm

Orkan

Oproti lyžiam Freeride Long 191 cm, bude hlavne dlhší Camber pod nohou, takže lyža bude reálne dlhšia o 7cm čím sa výrazne predĺži aj efektívna hrana. O niečo dlhší rádius a direkcionálny tvar robí z týchto budúcich lyží skutočné BIG-Mountain rakety, ktorých sa na svete už veľa nerobí.

Tí čo nás sledujú si už zvykli, že ako jediná značka lyží na svete ponúkame možnosť na jeden prepracovaný a vyladený Shape a konštrukciu lyže možnosť zvoliť si tvar päty podľa preferencií a štýlu jazdy zákazníka. Teraz sme sa to rozhodli posunúť ešte ďalej a z veľkej pripravovanej lyže sme sa rozhodli urobiť verziu POWDER, ktorá bude FULL-Rocker v dĺžke 190cm. To znamená skrátenie aj zpredu.

Orkan Short

Ak vás tieto modely zaujali mali by ste záujem o tieto lyže a zároveň byť súčasťou ich vývoja, môžete si ich objednať už teraz. Na jeseň vyrobíme prototypy, dáme vám lyže odjazdiť a na základe osobných preferencií vám v priebehu zimy dodáme nové vyladené lyže (prelom Január – Február). Kvôli veľkosti a náročnosti výroby budú tieto lyže stáť 1300 €. Avšak toto leto si ich môžete objednať za 1000€.

Ďalšou novinkou je to, že každý kto si objedná lyže dostane k lyžiam vak Forest ZADARMO ;-)

Ešte pripravujeme niekoľko technických vychytávok, ktoré zatiaľ nechceme zverejňovať. Ale jednou napríklad je používanie Ekologickej epoxidovej živice pri výrobe SuperSap.

Tak volajte, píšte, tešíme sa na vás.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA Image

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*