news

Eric Crosland – režisér Into The Mind

By on September 25, 2013
Eric_Crosland-titulka_420x320

15.11.2103 prichádza aj na Slovensko vďaka Skicentru Čertovica, Trashout, freeskier.sk a refresher.sk premiéra filmu Into The Mind a vy ste jej neoddelitelnou súčasťou.  Zoznámte sa s režisérom veľkolepého diela od Sherpas cinema s Ericom Croslandom.

Eric Crosland, režisér filmu Into the Mind sa narodil v Calgary. Vyrastal v podhorí veľkých kanadských Skalistých hôr.  Eric pomohol vyvinúť hlboký záujem a porozumenie pre prírodu, dobrodružstvo, horský životný štýl, ktoré sú nakoniec zakorenené v jeho filmoch. Vyštudoval vysokú školu v Capilano v odbore výroby filmu.Vo svojej krátkej kariére vo filmovom priemysle vytvoril viac ako sto šesťdesiatdva epizód televíznych seriálov, desať celovečerných filmov a dve iba dve reklamy.

Eric je neoddelitelnou súčasťou teamu umelcov Sherpascinema, ktorý v roku 2011 vypustili na svetlo sveta film  “All.I.Can”, ktorý sa stal prvý deň legendou. Získal viac ako dvadsať festivalových ocenení vrátane “Najlepší celovečerný film est” na Banff Mountain Film Festivale. Jeho rukopis je evidentný aj pre novinku INTO THE MIND, kde uvidíte časť Ericovej mysle, stopy ducha režiséra.

Priprav sa aj ty na najväčšiu filmovú premiéru športového filmu na Slovensku! Freeskier.sk v spolupráci so Sherpas Cinema uvedú 15.11.2013 o 20.00 hod. v bratislavskom BATELIERI premiéru najočakávanejšieho freeski/snowboard/kayak/surf filmu INTO THE MIND.

Upriamte svoju pozornosť na veľkolepé filmárske dielo, v ktorom sa vám predstavia osobnosti zo sveta extrémnych športov ako ich doteraz nepoznáte. Tvorcovia filmu sa zamerali na kvalitné zábery, mystickú duchaprítomnosť, panenskú prírodu a iný pohľad na svet prostredníctvom dych-vyrážajúcich záberov. Nechajte sa vtiahnuť do sveta, ktorý je aj vašim kúskom sebapoznania.

starring CALLUM PETTIT KYE PETERSEN JP AUCLAIR TOM WALLISCH RORY BUSHFIELD ERIC HJORLEIFSON

AUSTIN ROSS KRIS ERICKSON JOHNNY COLLINSON XAVIER DE LE RUE BENJI FARROW INGRID BACKSTROM IZZY LYNCH ANGEL COLLINSON DCP

RUSH STURGES JIMMY CHIN RENAN ÖZTÜRK MATTY RICHARD IAN MCINTOSH MARK ABMA CONRAD ANKER SAMUEL ANTHAMATTEN KARMA TSERING

CHRIS RUBENS JULIAN CARR STAN REY TATUM MONOD JAMES MCSKIMMING JOEL LOVERIN

CENA VSTUPENIEK

- registrovaní členovia Freeskier.sk v predpredaji 5 € (potrebná registrácia nižšie)

- na mieste 8 €

Rezervujte si už dnes svoje členstvo na Freeskier.sk premiére a buďte s nami pri najväčšej filmovej slávnosti tohto roka.

Predpredaj členského vstupu do 1.11.2013 IBA TU (spätnou správou na mail dostanete potrebné informácie)


TrashOut_logo_600x242

One Comment

  1. Zuzicka

    October 24, 2013 at 2:35 pm

    Filmik sa fakt oplati vidiet, bola som na IF3 v Insbrucku a toto je strihom urcite najlepsi aky tam bol…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA Image

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*