news

Adrenalin Film Festival už 10.2. aj v Banskej Bystrici, Košiciach, Nitre, Poprade, Trenčíne a Žiline!

By on February 4, 2015
AAF_winter_a4_s mestami_tit

Po Bratislave smeruje Adrenalin Film Festival (AFF) aj do ďalších miest! Už 10. februára si budete môcť pozrieť výber toho najlepšieho zo zimnej edície aj v mestách Banská Bystrica, Košice, Nitra, Poprad, Trenčín či Žilina. Budú sa premietať dve filmové sekcie zamerané na freeskiing a snowboarding. V rámci freeski sekcie budú premietané dva filmy – Days of my Youth od MSP/Red Bull Media House a Twenty od Poorboyz Productions a v rámci snowboard sekcie až tri filmy – Mr Plant od Volcom, Bad Seeds od Nitro a Mayday od Videograss. Filmy si budete môcť pozrieť vo vybraných mestách v multikinách CINEMAX, takže sa môžete tešiť na naozaj kvalitný audiovizuálny zážitok.  Cena vstupého na celý festival je symbolických 3,50 EUR.

AAF_winter_a4_s mestami

Days of My Youth

Teraz si poďme predstaviť aspoň pár filmov, ktoré si určite nemôžete nechať ujsť. Tým prvým je už spomenutý Days of My Youth, ktorý je bez debaty najočakávanejší freeski film tejto sezóny. Red Bull sa spojil s Machstick Productions, aby priniesli ultimátny divácky zážitok v ktorom účinkujú hviezdy ako Richard Permin, Mark Abma, Bobby Brown, James Heim, Cody Townsend, Markus Eder, Sam Anthamatten a ďalší. Film sa natáčal až dva roky, čo je v danom žánri pomerne neobvyklé. Navyše to nie je film len o lyžovaní ako takom, naopak sa snaží poukázať na lyžovanie ako zmysel života a prostriedok na spoznávanie samého seba. Film je výnimočný aj po technickej stránke vďaka nakrúcaniu prostredníctvom technológie Cineflex Elite, ktorá predstavuje absolútnu špičku medzi športovými videami. Aj preto je celkový zážitok z filmu veľmi intenzívy a silný, čo ocení divák najmä na veľkom plátne.

Twenty od Poorboyz Productions

Druhý film, ktorý vám predstavíme, je Twenty od Poorboyz Productions. Filmy od Poorboyz určite nie je potrebné predstavovať. Tracing skylines, Propaganda alebo Ski porn sú už legendárne kúsky, ktoré mnohí z vás určite už videli a nie jeden krát. Minulý rok to bolo presne 20 rokov, čo Poorboyz vydali svoje prvé video a preto tento krát pripravili niečo špeciálne. Okrem záberov zo súčasnosti sa môžete tešiť tiež na staré archívne zábery, ktoré vo vás určite vzbudia nielen nostalgiu, ale aj rešpekt pred tým, čo tí páni v tom čase dokázali. Twenty má skvelú atmosféru a veríme, že sa vám bude páčiť rovnanko ako aj nám.

Lístky si môžete zakúpiť tu

Event na Facebooku

Partneri festivalu: Freeskier.sk Boardlife.sk, BIKER magazine, Tlačiareň Bardejov, CINEMAX, Red Bull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA Image

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*