news

Adrenalin Film Festival pozýva na záverečné premietania a afterparty v Klube Loft!

By on November 7, 2014
AFF

Tento týždeň prebieha v Bratislave prvý ročník zimnej edície Adrenalin Film Festivalu, ktorý vám v rámci svojho programu zatiaľ predstavil viac než 15 filmových snímok z oblasti freeskiingu či snowboardingu. Dnes festival pokračuje ďalšími premietaniami vo Filmovom klube 35mm ako aj v klube Refresh a na piatok je pripravené veľké vyvrcholenie v klube Loft! Tam vám bude odpremietaný výber tých najlepších filmov z festivalu a následne večer zakončíme spoločnou afterparty na ktorej zahrajú Jimmy Pé či Emonoizboyz. V rámci spoločného koncertu uvidíte tiež Tona S. s Beyuzom, ktorí vám predstavia svoj nový album Návraty. 

Film na ktorý sa určite môžete tešiť je napr. Afterglow od Sweetgrass Productions , ktorý je bez debaty jeden z najvýraznejších filmov tejto jesene. Celý film sa natáčal v noci v prostredí hôr Britskej Kolumbie ako aj Aljašky, súčasťou bolo masívne osvetlenie s farebnými filtrami, lyžiari oblečení v kombinézach s LED osvetlením a fosforeskujúce lyže. Nick Waggoner, ktorý stojí za celým projektom, sa po minuloročnom úspechu s filmom Valhalla pokúsil prísť s niečím novým a uspel. Ukážka z filmu: 

Ďalším filmom, ktorý uvidíte je Bad Seeds v ktorom nám spoločnosť Nitro predstaví svoj tým a ukáže o čom snowboarding naozaj je – o zábave na snehu. Cieľom filmu nebolo zachytiť najťažší trik alebo sekvenciu, ale naopak tú pravú tvár tohto športu. Bad seeds je jedným z našich najobľúbenejších titulov, ktorý vám predstavíme v rámci nášho festivalu a preto určite doporučujeme návštevu záverečných premietaní v klube Loft!

Line-up:
21:00 – Filmové premiéry
23:15 – Tóno S. a Beyuz
00:15 - Jimmy Pé
02:30 – Emonoizboyz

Ďalšie informácie nájdete na FB stránke eventu:

https://www.facebook.com/events/326582270847895/?notif_t=plan_user_joined

www.adrenalinfestival.sk

Partneri akcie: Boardlife.sk, Freeskier.sk, DC Store, Boardparadise, Radio FM, Shiz, Banger, Snowmagazin, Biker

AFF predok

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA Image

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*