news

Adam Žampa photoshooting

By on August 4, 2014
adam zampa

Aktuálne najúspešnejší slovenský lyžiar  Adam Žampa odštartoval letnú prípravu na Novom Zélande. Absolvuje tu tridsaťdňovú prípravu na snehu spojenú s účasťou na kontinentálnej sérii pretekov kategórie ANC. Obhajuje tu niekoľko výborných umiestnení z predchádzajúceho roku a v podstate tým štartuje novú zimnú sezónu.

Ešte pred odletom stihol spoločne s priateľkou nafotiť niekoľko fotografií, ktorými prezentuje svojho nového sponzora. To či sa vám páči oblečenie alebo vypracované telá, už necháme na individuálne posúdenie každého z vás.

A čo hovorí k foteniu Adam? “Fotky nafotil Martin Krystynek, ktorý odviedol svoju prácu naozaj profesionálne. Verím, že fotky sa Vám budú páčiť, ale určite by som sa si nevedel predstaviť, že by som mal byť ja lyžiar modelom a fotiť takéto fotky často. Počas fotenia sme sa stále prezliekali, snažili sa meniť pózy :D a aby boli fotky čo najlepšie tak nás líčila Patrícia Špániková, ktorá urobila zázraky.”

20140716-0197

20140716-0372

replay_01

20140716-0515

Photo zdroj: www.adamzampa.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA Image

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*