news

3.11. začína v Bratislave Adrenalín Film Festival (AFF)

By on October 22, 2014
AFF

Dňa 3.11. začína v Bratislave Adrenalín Film Festival (AFF), ktorým vám prinesie to najkvalitnejšie ze svetovej produkcie adrenalínových filmov tejto sezóny.

Zimná edícia festivalu je zameraná na snowboarding/freeskiing a plánuje predstaviť svojim návštevníkom približne 25 dlhých ako aj krátkych filmov zo siedmych krajín. Ponuka bude naozaj pestrá, v programe nájdete filmy zamerané na veľké hory, street, súťaže či enviromentálne otázky.

AFF sa bude odohrávať na dvoch miestach. Tým prvým je Filmový klub 35mm, ktorý sa nachádza na Filmovej a televíznej fakulte VŠMU na Svoradovej ul. 2 v centre Bratislavy. Na tejto adrese budú prebiehať premietania každý deň od pondelka do štvrtka (3.11. – 6.11.) vo večerných hodinách.

Každý deň sa môžete tešiť na dva premietacie bloky, z ktorých vždy jeden bude zameraný na snowboarding a druhý na freeskiing. Keďže v rámci programu máme zahrnuté aj kratšie filmy, v rámci každého bloku nájdete 2 až 3 filmy.

V piatok 7.11. sa festival presunie z priestorov na Svoradovej na Továrenskú 14 do klubu Loft. Tam vám budú predstavené posledné filmy tohto festivalu a event bude zakončený spoločnou afterparty.

Afterglow Still4male

AFF v rámci spolupráce s OZ Na hrane prinesie aj premietanie filmu Higher v klube Re:fresh kde sa tiež uskutoční párty po tomto filme.

Určite si nenechajte teda tento festival ujsť! Viac podrobností a kompletný program nájdete na stránke www.adrenalinfestival.sk alebo

Facebook evente: https://www.facebook.com/events/542594452538018/

AFF predok

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA Image

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*