news

Zapoj sa do súťaže o štýlové mikiny švédskej freeride značky 8848 Altitude

By on December 3, 2014
PR_clanok_titulka_freeskier

Značka 8848 Altitude vznikla v roku 1990 po tom, čo navrhla vybavenie pre prvú úspešnú švédsku expedíciu na Mount Everest – najvyšší vrch sveta s výškou 8848 metrov. Od tejto doby 8848 Altitude navrhuje a vyvíja high – performance oblečenie a vybavenie pre freeride lyžovanie, rovnako ako pre ďalšie outdoorové aktivity.

Značka je unikátna aj svojou širokou kolekciou pre Juniorov (120 – 170 cm) a najmenších členov rodiny: Minor (70 – 120 cm), pričom tieto su ušité z rovnako kvalitných materiálov  a vyznačujú sa podobne dokonalými strihmi, ako má kolekcia pre dospelých.

8848 Altitude ponúka všetky vrstvy oblečenia, od bielizne až po vrchné vrstvy, to všetko doplnené kolekciou rukavíc a čiapok, kde si z množstva tvarov a farieb vyberie skutočne každý.

8848 Altitude používa pre svoju kolekciu najmodernejšie materiály a jej výrobky sú skúšané a testované ako v laboratóriách, tak aj priamo vo vysokohorskom prostredí, aby zodpovedali vysokým nárokom profesionálov.

Jedná sa o oblečenie, ktoré vám pomôže sa dostať kamkoľvek budete chcieť, bez ohľadu na poveternostné podmienky – dokonca aj na tú pomyselnú strechu sveta.

Po 20 rokoch, kedy ste mohli výrobky značky 8848 Altitude zakúpiť vo významných strediskách všetkých alpských krajín a v mnohých ďalších krajinách západnej Európy, sa ich konečne dočkala aj Slovenská republika.

 

freeskier_PR_clanok

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA Image

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*