news

VYHRAJ miesto na PeakPerformance FREEDOWN avalanche camp

By on January 16, 2014
Freedown-sutaz-1

Poznanie ako sa pripraviť na túru vo voľnom teréne, aké vybavenie je potrebné pre túru, ako sa správať v teréne a ako sa zachovať v prípade pádu lavíny sú základom bezpečnosti a prevenciou, ktorú musí ovládať každý freeskier. Okrem samotného lavínového kempu PeakPerformance FREEDOWN avalanche camps (plánovaný v termíne 31.1. – 2.2.2014), môžete na portáli sledovať FREEDOWN aj na video epizódach.

Spoločne s genrálnym partnerom kempu, firmou PeakPerformance vám prinášame SÚŤAŽ, v ktorej jeden z vás vyhrá účasť na PeakPerformance FREEDOWN lavínovom kempe 2014. Vyhrajte účasť na kempe, vzdelávajte sa, pomáhajte pri lavínových nešťastiach a záchrane zasypaných.

Nápoveda, odpoveď sa dočítate na stránkach PeakPerformance.

Zo správnych odpovedí vylosuje zástupca firmy PeakPerformance 25.1.2014 jedného víťaza, ktorý sa zúčastní lavínového kempu PeakPerformance FREEDOWN 2014. 

PeakPerformance

 

Freedown-sutaz-1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA Image

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*