news

UPRISING WINTER EDITION 2013, videopozvánka

By on November 13, 2013
uwe2013_poster_web

Už budúci piatok 22. novembra sa v bratislavskom Ateliéri Babylon uskutoční štvrtý ročník Uprising Winter Edition. Zimná verzia festivalu Uprising tentokrát prináša niekoľko zahraničných reggae hviezd. Hlavnou je Perfect Giddimani z Jamajky, ktorý spolu s kapelou House Of Riddim predstaví ich nový spoločný album “Over The Top”. Premiérovo sa na Slovensku predstaví aj američan Jah Sun, a program doplnia aj angličan Deadly Hunta s francúzskym dj-om Damalistikom. Domácu scénu budú na reggae akcii zimy 2013 reprezentovať N3O Akustika, Rida Radar, Respect Vibration, Simple Sample a tanečná show Lil Mitu Crew!

Organizátori natočili na túto udalosť aj vtipný spot, v ktorom si hlavnú úlohu zahral maskot festivalu Golian. Pozrite si ho tu – http://youtu.be/wMJUgud0sMg. Lístky na festival kúpite v sieti Ticketportal, alebo osobne v Batelieri na Továrenskej ulici v Bratislave za 16 €. Reggae udalosť zimy sa blíži! Vidíme sa budúci piatok 22.11. v Ateliéri Babylon.

————————————————
UPRISING WINTER EDITION 2013
22. NOVEMBER 2013
BRATISLAVA – ATELIÉR BABYLON (Slovakia)

 

lineup:
PERFECT GIDDIMANI (jam)
JAH SUN (usa)
HOUSE OF RIDDIM (at)
DEADLY HUNTA (uk)
DAMALISTIK (fr)
N3O AKUSTIKA (sk)
RIDA RADAR (sk)
SIMPLE SAMPLE (sk)
RESPECT VIBRATION (sk)

 

uwe2013_poster_web

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA Image

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*