news

Takashiho “domy na stromoch” robia radosť nielen deťom

By on October 29, 2013
Screen Shot 2013-10-29 at 17.35.09

Cestujete po svete? Tak určite na svojich potulkách svetom stretávate skvelých a zaujímavých ľudí, ktorí sú inšpiráciou a motiváciou pre mnohých ďalších. Neváhajte o nich niečo napísať, odfotiť, nafilmovať a podeliť sa tak o skutočne hodnotné informácie s nami všetkými. A možno ste práve vy tými, o ktorých by sa ľudia mali dozvedieť. Dajte nám o sebe vedieť.

Ikona surfingu, Rob Machado cestoval po svete viac ako polovicu svojho života. V tej dobe sa stretával s ľuďmi milujúcimi surfovanie a zároveň zdieľali vášeň pre umenie. Vo svojom filmovom seriály sa Rob opäť vracia na zaujímavé miesta a stretáva sa s ľuďmi, ktorí ho inšpirovali.

V tejto epizóde má Rob jedinečnú možnosť stráviť pracovný týždeň po boku legendárneho japonského staviteľa “Domov na Stromoch” Takashi Kobayashiho, v záverečnej fáze jeho “najdôležitejšieho diela”. Prácou po boku majstra začína Rob chápať silu tej nádhery i symboliku budovaného diela, ktorá prináša neopísateľnú radosť deťom postihnutým cunami v regióne Sendai. Tento darček ponúka Takashi deťom a je malým krokom k šťastiu ešte stále viditeľne zdevastovaných duší. Pozrite si Takashiho práce na jeho webstránke, stojí to za čas a inšpiráciu.

takashi-house

Takashi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA Image

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*