news

SÚŤAŽ PeakPerformance #JUSTADDSKI

By on September 24, 2014
PP144 JustAddSki ENG3

Tešíte sa na zimu? #JUSTADDSKI

Značka PeakPerformance štartuje celosvetovú kampaň nazvanú #JUSTADDSKI a vy môžete byť jej súčasťou. Hrajte o krásne ceny. Hlavná správa celej kampane znie: “Kedy ste sa začali na zimu tešiť vy? My v PeakPerformance sa nemôžeme dočkať už celé mesiace a aby sme si to čakanie spríjemnili, rozhodli sme sa pridať ku všetkému čo práve robíme lyže a naše lyžiarske sny.”

Ako to vyzerá v praxi?

PP144 JustAddSki ENG3

Kampaň bola spustená 22. septembra prostredníctvom súťaže na Instagrame. Zúčastniť sa môže každý kto na Instagram nahrá svoju fotografiu označenú tagmi #justaddski #peakperformance #peaksk @freeskiingcommunityportal Najlepšie snímky odnemí každý týždeň švédska centrála cenami z novej kolekcie PeakPerformance. Slovenská pobočka značky naviac vyberie spoločne s tímom Freeskier.sk začiatkom novembra najoriginálnejšie slovenské príspevky a ocení ich produktmi PeakPerformance. Všetky slovenské príspevky môžete nájsť na instagrame pod tagom #peaksk a na webe v tomto článku pod textom. Súťaž potrvá do 31. októbra a bude propagovaná na sociálnych sieťach značky PeakPerformance a na predajniach po celom svete. Fotografie v celosvetovej súťaži budú zhromaždené na stránkach www.justaddski.com Na tejto adrese tiež nájdete inšpiráciu, články o lyžiaroch z tímu PeakPerformance, rozhovory a informácie o nových zimných produktoch.

Jedna z krás lyžovania tkvie v tom, že aj keď lyžujeme iba pár týždňov v roku, v duši sme lyžiarom po celý rok a spomienky v nás zostávajú celé roky. Pomocou kampane #JUSTADDSKI chceme zhromaždiť snímky z celého sveta aby sa ľudia nabudili pred lyžiarskou sezónou a inšpirovali sme ich k zdieľaniu záberov z výprav po celom svete až do konca sezóny.

BE ADVENTUROUS!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA Image

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*