news

Šťastie v prášku – Vysoké Tatry

By on January 28, 2013
Screen Shot 2013-01-28 at 11.13.21

…nie, nie je to koks! :) Len ten snehový prášok, prašaník, ale mne ku šťastiu viac netreba. Snehu už je dosť, aj keď samozrejme chcelo by to ešte aspoň o meter-dva viac :) a tak som sa vybral do Velickej doliny.

Pôvodný plán bol výjsť na Guľatý kopec, no keď už som bol pod ním, tak som došiel na to,že mám ešte dosť síl a Slnko je ešte vysoko:) Nabral som smer Poľský hrebeň, ale ten bol celý skalnatý a tak sa moje putovanie nakoniec skončilo vo Velickom sedle. Trip to bol skvelý, sneh bol studený, zničený som bol na totálku a hore som sa klepal od strachu, vyčerpania a zimy tak, že som si zapínal jednu klipsňu na ruksaku vyše minuty. :) Ale ako vždy stálo to za to, a tu je krátky edit.
PS: Viem, že lyžovať viem asi tak skvelo, ako variť, ;) nejako som sa to nemal kde naučiť, keďže prachy na lístky nikdy neboli. ALE nech mi nikto, kto nešlapal 5 hodín s 20 kilovým ruksakom v neprechodenom snehu nevraví, že mám slabé nôžky. =) Diks :)

Muzika: Suvereno – Nech sa darí (feat. Samo Tomeček) (nevlastním práva na muziku, len ju mám rád a hodil som si ju do nekomerčného videjka;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA Image

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*