news

Nine Queens Big Air Livigno aj so slovenskou účasťou

By on March 21, 2014
NineQueens_feature1

Najväčší ženský freeski projekt na svete opäť privíta množstvo známych ženských tvárí, k nim pribudli víťazky video súťaže Wanna be a Queen. Aj v tomto roku sa môžeme tešiť na Zuzanu Stromkovú, ktorá bola organizátorom vybraná do tejto veľkolepej spoločnosti. Pred porotou sa tiež predstavia dve snowboardistky Pred porotou sa tiež predstavia dve snowboardistky Christy Prior (NZL) a Klaudia Medlová (SVK).

V talianskom Livigno sa na skvele vyšejpovanom hrade rozpúta zaujímavé divadlo. 22 a 28 m veľké skoky, halfpipe, step-up a množstvo variácií určite potešia všetkých nadšencov freestyle lyžovania. Aj vy sa môžete pozrieť 26. – 30.3.2014 do Livigna na iný park, s krásnymi účastníčkami v nevšednom predstavení. Pozrite si víťazné videá.

NineQueens_feature1

Jamie Crane-Mauzy

Julia Krass

Zuzana Stromková

Klaudia Medlova

Christy Prior

One Comment

  1. Brano

    March 22, 2014 at 8:40 pm

    Jaj sladke Livigno, bol som tam cca pred mesiacom. Este to tam len pripravovovali, ci uz to pripravovali.:) Drzim Zuzanke palce, krasne miesto, nadherni ludia a tie fajne papkanicky. No, krasne dni Zuzka.:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA Image

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*