news

Liquid image – APEX HD + WIFI

By on January 11, 2013
Liquid image - APEX HD + WIFI

Lyžiarske okuliare so zabudovanou HD kamerou a WIFI – Liquid Image APEX HD + WIFI sú lyžiarske okuliare so zabudovanou Full HD kamerou a Wi-Fi zariadením umožňujúcim prehrávanie, alebo streamovanie videa v reálnom čase do smartfónov, tabletov alebo počítačov. Full HD kamera ponúka možnosť nahrávania video záznamu v rozlíšení 1080p pri 30 fps aj v rozlíšení 720p pri 60 fps. Kamerou je možné zaznamenávať fotografie v rozlíšení 12-MPx a zároveň podporuje funkciu pre kontinuálne fotenie (time lapse).

Umiestnenie kamery vo výške Vašich očí Vám umožňuje zachytiť jedinečné videá a snímky z Vášho vlastného pohľadu (POV). K používaniu nie sú potrebné žiadne držiaky ani nadstavce, keďže kamera je zabudovaná priamo v okuliaroch. Sklon kamery je nastaviteľný v rozmedzí 30 stupňov, pre čo najlepší záber nezávisle od toho či lyžujete, snowboardujete, alebo jazdíte na snežnom skútri.

Okrem prehrávania a streamovania videa v reálnom čase do smartfónov a tabletov prostredníctvom integrovaného  Wi-Fi rozhrania je ďalšou výhodou Liquid Image APEX HD + WIFI možnosť nastavenia uhla záberu priamo v teréne. Pomocou prenášaného obrazu do smartfónov presne viete čo nahrávate. Vďaka aplikácii Action Connect je možné ovládať spúšť fotoaparátu a kamery priamo cez smartphone.

Aplikácia Action Connect ponúka veľa funkcií a nastavení, ktoré je môžné ovládať priamo cez smartfón. Smartfón podporujúci Android alebo iOS je môžné rovnako použiť pri zmene nastavenia fotoaparátu, pre zobrazenie videa v reálnom čase, alebo na prehrávanie záznamu.

Liquid image – APEX HD + WIFI / KÚPIŠ tu?

Videa a fotky je možné ukladať na micro SDHC karty s kapacitou do 32 GB. Jednoduchá synchronizácia a prenos dát s počítačom je buď cez micro SDHC kartu alebo cez USB kábel. Ovládanie nahrávania a fotenia je veľmi jednoduché prostredníctvom dvoch tlačidiel umiestných na boku okuliarov. Led indicátori umiestnené zvnútra okuliarov Vám znázorňujú, či je kamera v stand by režime, alebo či práve nahrávate video, prípadne fotíte. Podľa zvoleného režimu sa Vám na displeji zobrazuje ikonka fotoaparátu, alebo videokamery a počet nasnímaných fotiek a videí.

Hlavné Vlastnosti :

- HD Video 1080P pri 30fps a 720P pri 60fps

- Kvalitný audio záznam s ochranou pred nežiadúcim hlukom vetra

- Mód pre kontinuálne fotografovanie

- Fotoaparát s rozlíšením 12.0 MPx

- Kamera so širokouhlým záberom 135 stupňov

- Wifi zariadenie pre využitie s aplikáciou Action Connect

- Kamera je vodotesná bez problémov, odolná voči dažďu, snehu prípadne krátkemu ponoru do vody.

- Umiestnenie kamery tesne nad očami umožňuje zachytenie videa z vlastného uhla pohľadu

Balenie obsahuje :

- Dve vymeniteľné protizahmlievacie sklá so 100% UV ochranou

- 4GB Micro SD Karta

- Dobíjateľná batéria

- Čierno-šedý a modrý popruh

- Synchronizačný a dobíjací USB kabel

Liquid image – APEX HD + WIFI / KÚPIŠ tu?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA Image

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*