news

Film „Days Of My Youth“ čaká slovenská premiéra

By on November 24, 2014
Adobe Photoshop PDF

Najočakávanejšie freeski video roku 2014 sa dočká dvoch premiér aj na Slovensku.

Film Days Of My Youth z dielne Matchstick Prodcutions a Red Bull Media House, prináša to najlepšie zo sveta freeride a freeski lyžovania a posúva hranice tohto športu opäť na ďalší level.

Tento filmový skvost, ako už názov napovedá, ponúka jedinečný pohľad na cestu sebapoznávania, ktorú prežíva každý freeski – rider a freeridový nadšenec pri objavovaní nepoznaných spotov a prekonávaní svojich limitov ako aj nádherné zábery nepoškvrnenej prírody, ktoré k tomu neoddeliteľne patria.

“jedinečný pohľad na cestu sebapoznávania, ktorú prežíva každý freeski – rider”

Očakávaj freeski náklad od najlepších jazdcov na svete ako: Richard Permin, Mark Abma, Bobby Brown, James Heim, Cody Townsend, PK Hunder, Russ Henshaw, Michelle Parker, Gus Kenworthy, Markus Eder, Sam Anthamatten. A jazdenie v lokalitách: British Columbia, Alaska, Peru a Kalifornia.

Days Of My Youth sa natáčal dva roky s použitím najmodernejšej kamerovej techniky a už si odniesol aj titul v kategórii “Best Big Mountain Film” z prestížneho iF3 Movie Awards 2014. A teraz si ho môžeš v Bratislave alebo Liptovskom Mikuláši vychutnať s kamarátmi aj ty!

…titul v kategórii “Best Big Mountain Film” z prestížneho iF3 Movie Awards 2014

OZ Freeride LM ti prináša dve slovenské premiéry4. december KC Dunaj, Bratislava a 6. december DK Liptovský Mikuláš – ktoré tak štýlovo odpália otvorenie freeride sezóny.

  • 4. december KC Dunaj, Bratislava
  • 6. december Dom kultúry LM, Liptovský Mikuláš

Okrem skvelého filmového zážitku sa môžete tešiť aj na sprievodný program, do ktorého bude okrem iného patriť prezentácia freeski a freeride lyží pre sezónu 2014/15, prezentácia najnovšej technológie od Oakley, ktorá Vám umožní vidieť aj v hmle.

O afterparty sa v KC Dunaj 4. decembra postará DJ Yanko Kráľ. O dva dni neskôr, 6. decembra sa dočkajú aj fanúšikovia v Liptovskom Mikuláši kde sa premietanie zopakuje v Dome Kultúry.

Kapacita premietacej sály v Bratislave a v Liptovskom Mikuláší je obmedzená, tak si nezabudni svoj lístok zakúpiť už v predpredaji. S afterkou však už tento problém nebude.

Adobe Photoshop PDF

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA Image

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*