news

CGC Jasná Adrenalin 2015 – Freeride World Qualifier(FWQ) – Registrácia

By on February 11, 2015
jasna_adrenalin_titulka

Tak ako posledných 7 sezón aj v roku 2014 vďaka finančnej podpore generálneho partnera spoločnosti CGC budeme mať možnosť vidieť na Chopku najlepších svetových freeriderov. Jazdenie voľného terénu má v Jasnej dlhú históriu, rovnako ako aj preteky Jasná Adrenalin. V Jasnej sa preteky realizujú od roku 2002, kedy sa skupina freeridových nadšencov rozhodla zorganizovať prvý pretek.

Darí sa to úspešne do dnešných dní, kedy odštartujeme už 13-ty ročník. CGC Jasná Adrenalin 2015 bude súčasťou série Freeride World Qualifier(FWQ) s najvyšším hodnotením 4**** (zo štyroch maximálne možných!). Toto hodnotenie znamená, že budeme mať možnosť vidieť v Jasnej súčasnú svetovú freeridovú špičku, takže nebude núdza o atraktívne adrenalínové jazdy.

Jazdia sa 4 kategórie a to:

  1. muži-lyže
  2. ženy-lyže
  3. muži snowboard
  4. ženy-snowboard

Registrácia na preteky je možná iba cez oficiálnu stránku FWQ.

Mapa - Jasna Adrenalin 2015

Termín preteku

Maximálny počet riderov je limitovaný z časových dôvodov na 80. Pretekať sa bude v piatok 27.2. od rána. Ďalšie dni až do pondelka 2.3. musia byť podľa pravidiel FWQ rezervné pre prípad nepriaznivého počasia, čiže je možné, že výsledky budú napríklad až v pondelok.

plagat_jasna_adrenalin2015

Sme optimisti a dúfame ,že sa odjazdí všetko v piatok,  a že večer už budú všetci veselo kaliť na afterke.

Štart je vedľa vrcholovej stanice lanovky Funitel. Jazdiť sa bude v severných žľaboch Chopku smerom do Lúkovej doliny ako obvykle. Všetky potrebné informácii a aktuality nájdete na facebooku a stránke podujatia. Informácie o stredisku Jasná nájdete na stránke: www.jasna.sk. Všetkých Vás srdečne pozýva Adrenalin team, či už jazdiť alebo podporiť slovenských a českých riderov.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA Image

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*