news

Budúci týždeň príde do Bratislavy syn legendárneho Lee Scratch Perryho, Omar Perry z Jamajky!

By on June 20, 2014
omar-perry-02

Ideálna príležitosť ako odštartovať prázdniny a letné radovánky sa naskytne už budúci štvrtok 26.júna. Do bratislavského Subclubu príde z ďalekej Jamajky syn legendárneho hudobného mága Lee Scratch Perryho, Omar Perry. Omar sa narodil na Jamajke v roku 1968, neskôr žil v Londýne a tiež v Gambii (ktorej sa mimochodom hovorí „Jamajka v Afrike“). Dnes cestuje po svete nielen ako syn slávneho otca, ale hlavne ako skvelý spevák. Na konte má dodnes tri vlastné albumy Man Free (2007), Can’t Stop Us (2009) a The Journey (2011).

Na Slovensku sa ukáže po prvý raz a to hneď pri príležitosti oficiálneho spustenia novej reggae stránky www.reggaecallin.com, ktorej sa stane krstným otcom. Okrem Omara Perryho sa vo štvrtok 26.júna na akcii Reggae Callin’ v Účku predstavia aj Mystic Mc z Dánska a lokál reggae reprezentácia v zastúpení Flight To Jamaica, Mc Pokyman z Medial Banana, Dj Simple Sample a nové spevácke duo z Bratislavy menom Balans.

Na akcii Reggae Callin’ môžete vyhrať aj pekné vecné ceny (tričká, nálepky, odznaky) v rámci pravidelného polnočného Dancehall battle, do ktorého sa môžu zapojiť súťaženiachtiví návštevníci. Vidíme sa 26.6. v Subclube!

RC-omar-perrry-fbbanner-final

REGGAE CALLIN’

26.06.2014 – 22:00 – Subclub – Bratislava

 

✪ OMAR PERRY (JAM)

Son of the legendary Lee Scratch Perry

 

✪ MYSTIC MC (DK)

Talented artist from outta Denmark

 

✪ BALANS (Muwan & Vigy) – Nové reggae duo z Bratislavy

✪ FLIGHT TO JAMAICA (Ichiman & King Dubois)

✪ POKYMAN (Medial Banana, Fyah Sound)

✪ SIMPLE SAMPLE (Ghetto Youths Sound)

Viac info na:

www.reggaecallin.com

www.fb.com/reggaecallin

EVENT: www.facebook.com/events/654577014590491

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA Image

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*