news

ART on SNOW – Gastein 2.-8.februára 2013

By on January 30, 2013
Art_on_Snow_2013_Keyvisual_SnowQueen_Logo_quer

Art of Snow 2013 – v čase od 2. do 8. februára sa uskutoční v Gasteinertal najvačší alpský festival umenia. Celý týždeň budú mladí sochári, maliari i fotografi prezentovať svoje umelecké diela a súčasne budú tvoriť priamo na mieste jedinečné umenie. Na programe budú rôzne streetartové práce, výstavy a worshopy. Gasteinertal bude plný snehových a ľadových sôch, ulice sa premenia na obrovské 3D diela a horská železnica bude slúžiť ako plátno umelcov.

Základom Art of Snow bude opäť výstava v miestostiach secesného hotela L’Europe v Bad Gasteine. Tu budú vystavovať svoje diela deviati umelci z celého sveta. Na festivale sa objavia umelci ako napr.: 345 a Jean, French Orbit 119 Crew, Christian Kreisel alebo Alexander Neumayer. Diela vytvorené priamo na festivale budú zhromaždené v Piatok 8. februára. Odprezentujú sa spoločne na finnisáži. Ak budete mať cestu okolo alebo sa vyberiete priamo na túto umeleckú show, zodvihnite zrak a zajazdite si v krásnom prostredí Álp.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA Image

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*